Elsősegély tanfolyam, elsősegély vizsga

Végezd el az elsősegély tanfolyamot vizsgával együtt a ZOOM Autósiskolánál!
EÜ tanfolyam indul 2023.09.25-én 15:00-kor!

EÜ tanfolyam képzési időpontokról érdeklődj irodánkban!

Kedvező árú képzéseinken szakképzett oktatóktól tanulhatsz, jelentkezés után akár másnap már ülhetsz is az oktatáson, vizsgát pedig egyszerűen és gyorsan tehetsz az autósiskola szervezésében.

Elsősegély vizsga akkor kell, ha még nincs semmilyen jogosítványod vagy meglévő jogosítványodban a legutoljára megszerzett kategória 1984 előtti.

Az elsősegély tanfolyamot és vizsgát célszerű a forgalmi vizsgáig elvégezni, mert a jogosítvány kiváltásához az okmányirodába már magaddal kell vinned az elsősegély kártyát.

A Zoom Autósiskolában minden hónapban van egészségügyi oktatás, ami egy egyszeri, félnapos elfoglaltság, általában szerda délután, szombat vagy vasárnap délelőtt. A tanfolyamon az elsősegélynyújtó ismeretek elméletét és gyakorlatát is elsajátíthatod.

Ingyenesen biztosítjuk Számodra a teljes tananyagot és a kidolgozott, hivatalos vizsgatételsort.

Elsősegély tanfolyam ára

Az elsősegély tanfolyam ára a Zoom Autósiskola tanulóinak és külsősöknek egyaránt 19.500 Ft, amit banki utalással vagy készpénzzel van lehetőséged rendezni a tanfolyamra való jelentkezéskor.

Elsősegély tanfolyamra jelentkezés

• telefonon a +3620 265 2898 –es számon
  • személyesen a 9023 Győr, Tihanyi Árpádi út 10/B címen (a Nádor aluljárónál a Lidl mellett, a vidéki buszpályaudvartól 300 méterre); H-CS 10-17 illetve P 10-15 óra között
  • emailben (info@zoomjogsi.hu)

Elsősegély vizsga

• Az elsősegély vizsga helyszíne: Magyar Vöröskereszt Vizsgaszervezési Központja; Győr, Nagy Imre ut 28.
  • A vizsga díja 18.000 Ft, melyet sárga csekken (ezt az oktatás alatt kapod meg) kell a Vöröskereszt számlájára befizetni.
  • Az elsősegély vizsga "örökérvényű", vagyis csak egyszer kell sikeresen vizsgáznod belőle.
  • Az elsősegély kártyát a sikeres vizsga után azonnal kiállítják és kézhez kapod.
  • A vizsgalehetőségekkel kapcsolatos összes információról (jelentkezés, helyszín stb.) a tanfolyam ideje alatt esik majd szó.
  • Az elsősegély tanfolyam nem kötelező, enélkül is bejelentkezhetsz vizsgára (ebben az esetben náluk kell vizsgaidőpontot foglalnod magadnak), de tapasztalat alapján a szituációk gyakorlásának elmaradása a vizsgán hiányosságokat okoz és sikertelenséget eredményez.
 Zoom Autósiskola Győr

Jelentkezés Oktatásra